Masz pytania?kontakt@krystianstein.pl

Poza treningami indywidualnymi zapraszam również na treningi grupowe Brazylijskiego Jiu-jitsu, MMA oraz samoobrony dla kobiet. W ofercie treningów grupowych znajdziesz treningi dla dzieci młodszych 6-11 lat, treningi BJJ oraz MMA dla młodzieży i dorosłych, oraz treningi samoobrony dla Kobiet!

Jesteś kobietą i chcesz nauczyć się samoobrony? Pragniesz poczuć się pewna siebie? A może po prostu szukasz sposobu na odreagowanie stresu życia codziennego? Treningi samoobrony dla kobiet to idealne rozwiązanie! Nie dość że uczą kobietę jak zareagować w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia, to dodatkowo pozwalają zbudować ładną sportową sylwetkę, zadbać o swoje zdrowie, oraz odreagować stres i oderwać się od codziennych obowiązków! Wysiłek ponadto wytwarza endorfiny czyli hormony szczęścia! Nie czekaj i już dziś zapisz się na zajęcia samoobrony dla kobiet! Krępujesz się sama? Weź swoją koleżankę i przyjdźcie w dwójkę! 

Jeżeli twoim celem jest spalenie zbędnych kilogramów oraz zbudowanie ładnej sportowej sylwetki, a atmosfera na siłowniach sprawia że nie chcesz tam chodzić to dobrze trafiłeś/ trafiłaś! Zemną w ciekawy sposób oraz w miłej atmosferze jesteś w stanie zgubić zbędne kilogramy. Na treningu z wykorzystaniem ćwiczeń z masą własnego ciała, ćwiczeń ogólno rozwojowych, tabaty oraz stacji siłowych sprawię że z treningu na trening zobaczysz efekty! Tego typu treningi nie tylko spalą zbędne kilogramy ale i zbudują ładną sportową sylwetkę, wzmocnią odporność, poprawią kondycję, oraz pozwolą odreagować stres życia codziennego! Nie czekaj i już dziś zapisz się na trening personalny! Na trening możesz przyjść w pojedynkę lub z kolegą lub koleżanką! 

Trenując Boks oraz Kickboxing nie dość że uczymy się poruszać w stójce, reagować na uderzenia i kopnięcia to nabieramy dobrej kondycji aerobowej! W boksie aby wyprowadzić mocny i nokautujący cios musimy włączyć całe ciało od barków po biodra i nogi! Trening boksu jest ciekawy i i bardzo dynamiczny. Na treningu nauczysz się jak unikać oraz blokować ciosy, jak wyprowadzić kontrę, oraz jak poprawnie i technicznie wyprowadzić serię uderzeń. 

MMA – Inaczej nazywane mieszanymi sztukami walk, to nic innego jak połączenie technik różnych sportów walki, MMA do złudzenia przypomina walkę uliczną w której dozwolone są uderzenia, łokcie, kolana, kopnięcia, duszenia, dźwignie, rozporówki, przetoczenia, obalenia itp. najczęściej łączone w MMA są techniki z Brazylijskiego jiu-jitsu, kickboxingu, judo oraz zapasów!

Brazylijskie Jiu-Jitsu to najskuteczniejsza forma walki polegająca na sprowadzaniu przeciwnika do parteru gdzie zaczyna się nasza gra! Różnego rodzaju duszenia, dźwignie, kontrola przeciwnika, przetoczenia, dają nieograniczone możliwości walki. Żaden czołowy zawodnik MMA nie lekceważy technik i zawodników BJJ! Bez BJJ nie było by MMA! Już dziś umów się na trening i rozpocznij przygodę z tym pięknym sportem!

© 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone | Wdrożenie 13design