SAMOOBRONA DLA KOBIET

Jesteś kobietą i chcesz nauczyć się samoobrony? Pragniesz poczuć się pewna siebie? A może po prostu szukasz sposobu na odreagowanie stresu życia codziennego? Treningi samoobrony dla kobiet to idealne rozwiązanie! Nie dość że uczą kobietę jak zareagować w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia, to dodatkowo pozwalają zbudować ładną sportową sylwetkę, zadbać o swoje zdrowie, oraz odreagować stres i oderwać się od codziennych obowiązków! Wysiłek ponadto wytwarza endorfiny czyli hormony szczęścia! Nie czekaj i już dziś zapisz się na zajęcia samoobrony dla kobiet! Krępujesz się sama? Weź swoją koleżankę i przyjdźcie w dwójkę!

Zajęcia samoobrony dla Kobiet to zajęcia indywidualne których intensywność oraz techniki dopasowane są do doświadczenia osoby trenującej. Ponadto każda zawodniczka może elastycznie umówić się na zajęcia w dogodnych dla niej godzinach. Zajęcia indywidualne w naszym klubie prowadzone są od godz. 9.00 aż do 23.00!

Nie czekaj i już dziś umów się na trening! Zapisy oraz rezerwacja godzin treningu odbywa się telefonicznie lub poprzez wiadomości pod nr 692233566 ( umawiając się na treningi indywidualne obowiązuje przedpłata za umówiony termin)

 

 

Samoobrona dla kobiet to nie tylko sporty walki ale również spalenie zbędnych kilogramów i zbudowanie ładnej sportowej sylwetki”
Krystian Stein

© 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone | Wdrożenie 13design