TRENINGU GRUPOWE BJJ I MMA

Treningu grupowe to idealne rozwiązanie dla tych którzy uwielbiają treningi sportów walk! Dzięki zajęciom grupowym możesz trenować 6 razy w tygodniu w cenie jednego karnetu. W ofercie posiadamy zajęcia Brazylijskiego Jiu-Jitsu, Graplingu, Boksu jak i Boksu tajskiego. Zajęcia grupowe rozpoczynają się od rozgrzewki oraz wypracowania kondycji, następnie troszkę rozciągania, techniki sportów walk, zadaniówki i sparingi a na koniec wychłodzenie organizmu.

Na treningi grupowe nie musisz się umawiać, wystarczy spakować stój sportowy i przyjść na treningi! Treningi grupowe trwają 1,5 godziny, a nauczysz się na nich jak poprawnie rozgrzać mięśnie do treningów sportów walki, poznasz techniki kończące, kontrolę przeciwnika, oraz będziesz miał/miała możliwość podjąć sparing oraz udział w zadaniówkach z osobami o podobnej masie ciała, oraz doświadczeniu w sportach walk. A po treningu rozciągniesz swoje mięśnie poprawiając mobilność ciała oraz zakres ruchów.

Treningi grupowe to miła i przyjazna atmosfera, a każdy zawodnik jest dla siebie jak przyjaciel. Nie czekaj i już dziś zapisz się na zajęcia z sportów walk!

 

 

Stawiaj sobie małe cele i realizuj je z dnia na dzień!

Krystian Stein

© 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone | Wdrożenie 13design