Masz pytania?kontakt@krystianstein.pl
Harmonogram zajęć sportów walk BJJ, MMA Boks, Boks TAJSKI, Zajęcia indywidualne - KS STEIN ACADEMY
Harmonogram zajęć grupowych sportów walk:

Zapraszam wszystkich chcących rozpocząć przygodę z sztukami walk jak i tych już trenujących na zajęcia z Brazylijskiego Jiu-jitsu,  Grapplingu, Boksu tajskiego oraz Boksu klasycznego. Połączenie tych stylów walk sprawi że będziesz profesjonalnym zawodnikiem MMA! W moim klubie każdy znajdzie coś dla siebie! Zajęcia odbywają się na dużej sali o powierzchni prawie 300 metrów z wentylacja oraz klimatyzacją! Sala wyłożona jest profesjonalnymi matami zapaśniczymi co sprawia że trening jest bezpieczny oraz komfortowy. Do dyspozycji naszych zawodników jest również siłownia klubowa z której każdy zawodnik może korzystać w godzinach pracy klubu!

Ponadto na zajęciach grupowych panuje miła i przyjacielska atmosfera. Każdy zawodnik bez znaczenia na stopień zaawansowania jest mile widziany! Ponadto u nas nie musisz podpisywać subskrypcji, płacisz jedynie wtedy kiedy trenujesz! Możesz również brać udział w licznych wyjazdach integracyjnych które w połączeniu z treningami sportów walk pozwalają poznać się zawodnikom oraz zaprzyjaźnić. Obozy i campy organizowane są zawsze w ciekawych miejscach jak Góry czy morze. Co sprawia że łączymy przyjemnie z pożytecznym.

Współpracujemy również z wieloma klubami z całej Polski dzięki czemu zawodnicy trenujący u nas mogą brać udział w różnego rodzaju imprezach, seminariach, sparingach międzyklubowych i wielu innych wyjazdach związanych z sportami walk. Posiadamy również swojego Busa klubowe którym zawodnicy którzy nie mają możliwości dostać się na obóz czy inną imprezę mogą pojechać razem z trenerem.

U nas treningi to nie tylko sala i techniki! U nas to twój drugi dom! Tutaj znajdziesz przyjaciół, miłe spędzisz czas, rozładujesz stres, porozmawiasz o problemach jak i zawsze jesteś mile widziany!

Nie czekaj i już dziś zapisz się na zajęcia! Zapraszam do kontaktu pod nr 692233566

Sala znajduje się przy rynku w Rydułtowach na ul. Mickiewicza 21. Prosty dojazd sprawia że dojeżdżają do nas zawodnicy z takich miast jak Rybnik, Wodzisław śląski, Jastrzębie Zdrój, Radlin czy Racibórz.

krystian stein - black belt bjj , Główny trener KS STEIN ACADEMY
Zajęcia indywidualne / personalne sportów walk

Każdy profesjonalny zawodnik przygotowujący się pod starty w galach MMA, Boksu czy zawodach BJJ posiada swojego trenera indywidualnego który dba o jego rozwój, technikę oraz poświęca cały swój czas na jego rozwój!

Ty również możesz mieć takiego trenera! Jeżeli chcesz doszlifować swoje umiejętności, poprawić technikę, przygotować się pod start w zawodach czy po prostu pracujesz na zmiany i nie potrafisz przychodzić na zajęcia grupowe. To zapraszam na zajęcia indywidualne gdzie trener cały czas poświęca jedynie dla Ciebie! Taki trening dopasowany jest do twoich umiejętności oraz wyznaczonego celu! Prowadzę zajęcia z Brazylijskiego Jiu-Jitsu, MMA, Boksu, Boksu tajskiego jak i samoobrony dla Kobiet!

Nie czekaj i już dziś zapisz się na zajęcia! Ilość miejsc jest ograniczona, doba ma jedynie 24 godziny. Zajęcia indywidualne prowadzę od godz. 9 do 23. Więc na pewno znajdziesz dogodną dla Ciebie godzinę! Zapisy na zajęcia odbywają się pod nr 692233566 – może być wiadomość sms, WhatsApp jak i połączenie.

© 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone | Wdrożenie 13design