Masz pytania?kontakt@krystianstein.pl
Zajęcia indywidualne personalne sztuk walki, bjj mma boks rydułtowy rybnik racibórz
Harmonogram zajęć indywidualnych

Zapraszam wszystkich chcących rozpocząć przygodę z sztukami walk jak i tych już trenujących na zajęcia z Brazylijskiego Jiu-jitsu, MMA oraz Boksu. Dodatkowo zapraszam wszystkie kobiety na treningi samoobrony dla kobiet! W moim klubie każdy znajdzie coś dla siebie! W ofercie posiadam treningi indywidualne / personalne z BJJ, boku, kickboxingu, samoobrony jak i treningi nie związane z sztukami walk jak treningi crossfitowe, fitness itp. podczas których zbudujesz ładną wysportowaną sylwetkę oraz spalisz zbędne kilogramy. Na treningi personalne można przyjść indywidualnie lub z kolegą lub koleżanką!

Treningi personalne to nie tylko technika sztuk walki ale coś więcej! Indywidualne przygotowanie rozgrzewki oraz ćwiczeń pod konkretną osobę oraz cele jakie chce osiągnąć, konkretnie rozpisany plan treningowy który wspólnie realizujemy z treningu na trening. Pełna uwaga i skupienie na jednej osobie, doradztwo z zakresu prawidłowego rozciągania mięśni oraz odżywiania. Treningi personalne pozwalają trenerowi skupić się na jednej osobie i do jej umiejętności kondycji oraz siły dopasować zestaw ćwiczeń oraz technik!

Masz znajomych z którymi chcesz przyjść na zajęcia? Zapraszam! Zbierz swoją grupę znajomych i umów się na konkretną godzinę. Trenuj w gronie swoich przyjaciół! Koszt zajęć dla grupy zorganizowanej to jedynie 100zł za 60 min zajęć bez znaczenia ile osób przyjdzie!

Nie czekaj i już dziś zapisz się na zajęcia! Zapraszam do kontaktu pod nr 692233566

Sala znajduje się przy rynku w Rydułtowach na ul. Traugutta 293, prosty dojazd sprawia że dojeżdżają do nas zawodnicy z takich miast jak Rybnik, Wodzisław śląski, Radlin czy Racibórz.

Zajęcia indywidualne personalne sztuk walki, bjj mma boks rydułtowy rybnik racibórz
Harmonogram zajęć grupowych

Zapraszam również na treningi grupowe Brazylijskiego Jiu-Jitsu, MMA oraz BOKSU! Na zajęciach grupowych nauczysz się technik sportów walki w tym BJJ oraz MMA, poznasz ćwiczenia rozgrzewające mięśnie pod sztuki walki, oraz masz możliwość podjęcia sparingów i zadaniówek z osobami o podobnej masie, stażu treningowemu, oraz doświadczeniu. Treningi grupowe również pozwalają spalić zbędne kilogramy, wzmocnić mięśnie oraz rozładować stres życia codziennego.

W mojej ofercie znajdziesz treningi grupowe dla dzieci młodszych 5 – 11 lat oraz 11-15 lat z samoobrony oraz BJJ. Boks, zajęcia Brazylijskiego Jiu-Jitsu oraz MMA dla młodzieży i dorosłych!

Zapraszam na zajęcia! Na treningi grupowe nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść 10 minut przed treningiem! W razie pytań zachęcam do kontaktu pod nr 692233566. U nas nie podpisujesz umów, przychodzisz kiedy chcesz i ile chcesz!

Sala znajduje się przy rynku w Rydułtowach na ul. Traugutta 293, prosty dojazd sprawia że dojeżdżają do nas zawodnicy z takich miast jak Rybnik, Wodzisław śląski, Radlin czy Racibórz.

© 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone | Wdrożenie 13design