Masz pytania?kontakt@krystianstein.pl

Mgr inż. Krystian Stein – bo tak się nazywa, Treningami sztuk walk zajmuje sie od 19 lat, jestem posiadaczem czarnego pasa w brazylijskim jiu-jitsu. kocham to co robię i poświecam temu całe życie, na macie spędzam 8 a nawet 12 godzin dziennie, wykorzystuje każdą okazję do treningu jaka mi się nadaży. jestem mistrzem poslki w ju-jitsu oraz Mistrzem europy nogi i vice mistrzem europy w bjj na 2022r oraz 2023r!

Treningi sztuk walki to moje życie

Kilka słów o mnie

Treningi sportów walki to całe moje życie, jestem posiadaczem CZARNEGO pasa w brazylijskim Jiu-Jitsu które trenuje od 19 lat, posiadam liczne certyfikaty oraz kursy sztuk walki, jestem licencjonowanym trenerem sztuk walki i boksu! Całe życie poświęciłem sportu a na macie spędzam 8 a nawet 12 godzin dziennie! Moje tytuły to między innymi Brązowy medal z mistrzostw śląska z 2006 roku, złoty medal mistrzostw Europy NoGi 2023, srebrny medal mistrzostw Europy Gi 2023, srebrny medal mistrzostw Europy na 2022, Złoty medal mistrzostw Polski Ju-Jitsu Ne-waza 2022, Złoty medal na Pucharze Polski w 2022r NoGi, oraz Srebrny medal na Pucharze Polski w GI. Brązowy medal na zawodach Oak w Dąbrowie Górniczej. Przejechałem całą Polskę i odbyłem liczne seminaria oraz obozy z trenerami z całego kraju! Ciągle staram się poszerzać swoją wiedzę i umiejętności! Sport to moja pasja i miłość! pozwól że ciebie również zarażę miłością do sportu! Stawiam na sportowy styl życia nie jestem zwolennikiem chemii, proszków i hormonów, odpowiednia dieta połączona z treningiem potrafi przynieść rewelacyjne efekty poprawiając kondycję, siłę i dobre samopoczucie!

opinie

Co o mnie mówią!

Polecam to miejsce z czystym sumieniem , Trener ma mega profesjonalne podejście , świetnie motywuje do pracy potrafi być zarówno wyrozumiały i wymagający kiedy trzeba. Świetne podejście do Dzieci i dorosłych. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Polecam każdemu kto chce zacząć przygodę ze sztukami walki.

Mirek Muss

Trener profesjonalnie podchodzi do prowadzenia zajęć, każda technika jest omawiana w sposób przystępny dla każdego. Miła atmosfera i spoko ekipa. Nawet jeśli ktoś nie ma żadnych doświadczeń z sztukami walki to może spokojnie przyjść na trening – zajęcia są prowadzone tak, by nikt nie zostawał z tylu. Po paru miesiącach treningów zdecydowanie polecam klub.

Jakub Franiczek

Treningi i trener na wysokim poziomie. Zawsze uczy tyle ile trzeba aż każdy zrozumie technikę, nie tak jak w innych grupach 3-5 razy i kolejna a większość nie zrozumie jej. Tu tak nie ma. Jest pełen profesjonalizm. Miła atmosfera aż się chce trenować. Najpierw trening potem rozmawianie nie na odwrót. Polecam z czystym sumieniem. 💪

Kam Illos

spoko treningi trener sam w sobie też spoko jeśli czegoś nie umiesz wytłumaczy parę razy i się na pewno nauczysz mi się podobało fajna zajawka

Łukasz Szczepara

Treningi kozackie na wysokim poziomie. Idealne miejsce dla kogoś kto chce poprawić sylwetke i sprawność fizyczną a przy tym nabierze też umiejętności w walce.

Mateusz Kolbusz

© 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone | Wdrożenie 13design