Masz pytania?kontakt@krystianstein.pl

„Jestem przedsiębiorcą od 2012 roku, prowadzę dwie firmy. Ponadto jestem agentem bankowym i ubezpieczeniowym. W kredytach i leasingach siedzę od ponad 10 lat.Przez lata pracy i prowadzenia własnej działaności gospodarczej poznałem wszystkie wady i zalety produktów finansowych „

Korzystaj z mojej wiedzy!

Po co tutaj jestem

Przez lata prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce jak i będąc wspólnikiem spółek nauczyłem się życia. A dokładnie nauczyłem się iż aby prowadzić działalność gospodarczą, oraz żyć na odpowiednim poziomie trzeba w pierwszej kolejności zmagać się z wieloma przeszkodami! Jestem tutaj po to aby podzielić się moją nabytą wiedzą oraz doświadczeniem! Aby osoby chcące rozwijać swoją wiedzę finansową mogły korzystając z mojej wiedzy unikać błędów które ja, jak i wielu innych przedsiębiorców i Polaków popełniło! Ponadto posiadam 10 letnie doświadczenie jako agent kredytowy dzięki czemu poznałem od środka produkty bankowe, znam ich oprocentowania, ukryte koszty, prowizje itp. Moje doświadczenie sprawia iż chcę doradzić Ci jakich długów unikać, jak je szybko spłacić oraz co zrobić aby wyjść na prostą gdy sytuacja wygląda z pozoru bardzo źle. Jestem tutaj aby dzielić się moim doświadczeniem!

opinie

Co o mnie mówią!

“Dzięki Krystianowi moja firma zyskała drugie życie, audyt wykonany na miejscu w mojej firmie dał mi wiele do myślenia, zmieniliśmy całkowicie szatę graficzną naszych materiałów reklamowych, przeszkoliliśmy się z sprzedaży oraz zmodernizowaliśmy halę sprzedażową. Nasze dochody wzrosły o 30 % Polecam!.”

Krzysztof K.

właściciel firmy

“Prowadzę agencję reklamową, myślałam że wiem już wszystko o firmie i jej rozwoju, ale dzięki Krystianowi dowiedziałam się jakie błędy popełniam w wycenach moich usług oraz dowiedziałam się jakie zmiany powinnam w najbliższej przyszłości wprowadzić aby poprawić sytuację materialną mojej firmy. Profesjonalne podejście i ogrom wiedzy fachowej! Polecam.”

Sylwia S.

właścicielka

“Prowadzę firmę budowlaną, od lat borykałem się wiecznymi awariami swoich samochodów dostawczych, Krystian przeliczył mi dokładnie koszty które ponoszę na utrzymanie starej floty samochodów, i okazało się że dużo korzystniejsze finansowo oraz bardziej reprezentacyjne w oku klientów była wymiana floty na nową w najmie długoterminowym, Ponadto zoptymalizowaliśmy wydatki mojej firmy a co za tym idzie zwiększyliśmy dochód. Szczerze Polecam!  „

Karol R.

Firma budowlana

© 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone | Wdrożenie 13design