BOKS TAJSKI

Boks tajski to jeden z elementów walki w stójce, jeden z elementów które musi znać każdy zawodnik MMA. Na zajęciach Boksu tajskiego nauczysz się jak wyprowadzać, blokować i unikać ciosów. Nauczysz się wielu rodzajów kopnięć oraz tych niskich po wysokie. Nauczysz się wykorzystywać kolana oraz łokcie. Boks tajski da Ci przewagę w walce stójkowej nad innymi przeciwnikami!

Zapraszam na zajęcia grupowe Boksu oraz Boksu tajskiego które odbywają się dwa razy w tygodniu. Masz na nich możliwość poprawienia kondycji, nauczenia się  technik oraz sparowania z innymi zawodnikami.

Zapraszam również na zajęcia indywidualne dopasowane do twoich umiejętności i doświadczenia! A dzięki elastycznym godzinom pracy klubu możesz godziny treningu dopasować do swoich prywatnych obowiązków. Zajęcia indywidualne odbywają się codziennie od godziny 9 do nawet 23. Już dziś zadzwoń i umów się na trening tel. 692233566 ( na zajęcia indywidualne obowiązuje przedpłata za umówiony termin )

Nie czekaj i już dziś rozpocznij trening Sportów walk z swoim trenerem personalnym !

 

„TRENINGI SZTUK WALK NIE TYLKO POZWALAJĄ NAUCZYĆ SIĘ WALCZYĆ ALE RÓWNIEŻ ZADBAĆ O SWOJE ZDROWIE ORAZ SPALIĆ ZBĘDNE KILOGRAMY!”
Krystian Stein

© 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone | Wdrożenie 13design