BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU

Brazylijskie Jiu-Jitsu inaczej nazywane BJJ to jedna z najskuteczniejszych form walki polegająca na sprowadzeniu walki do parteru poprzez zastosowanie różnego rodzaju rzutów oraz obaleń! Po czym przejęcie kontroli nad przeciwnikiem obezwładnienie poprzez zastosowanie różnego rodzaju technik kończących w postaci dźwigni, duszeń oraz kontroli w parterze. Żaden czołowy zawodnik MMA nie zlekceważy technik i zawodników BJJ! Brazylijskie Jiu-Jitsu to piękny sport dający szerokie możliwości a miliony technik i kombinacji dają możliwość rozwijania się rzez całe życie! Brazylijskie Jiu-jitsu dzięki zastosowaniu techniki pozwala mniejszemu i lżejszemu przeciwnikowi pokonać cięższego i większego od siebie!

Na treningach BJJ poznasz wszystkie techniki, dźwignie. duszenia, pozycje najczęściej wykorzystywane w walkach. Dowiesz się jak skontrolować przeciwnika nie robiąc mu krzywdy, oraz jak obronić się przed agresywnym napastnikiem! Ponadto nauczysz się jak wykorzystać ubranie przeciwko napastnikowi dokonując duszeń oraz przejmując kontrolę nad przeciwnikiem jedynie poprzez wyłapanie jego stroju!

Treningi BJJ zacząłem trenować gdy dopiero wchodziło na Polski rynek, a mało osób wiedziało co to jest, a dokładnie było to 18 lat temu! Dzisiaj posiadam swój klub sportów walki, Czarny pas w Brazylijskim Jiu-Jitsu, tytuł mistrza Polski w Ju-Jitsu oraz Vice mistrza Europy w BJJ oraz należę do zrzeszania Uni Jiu-Jitsu! Ciągle rozwijam swoje umiejętności aby być jak najlepszym, na macie spędzam po 8 godzin dziennie! A BJJ to całe moje życie!

Nie ważne jest czy wygrasz walkę, ważne jest aby być lepszym niż wczoraj!

Nie czekaj i już dziś umów się na trening personalny Brazylijskiego Jiu-Jitsu! Poznasz tą piękną sztukę walki oraz zapewne zakochasz się w niej tak samo jak ja!

„Brazylijskie Jiu-Jitsu top najskuteczniejsza forma walki, polegająca na sprowadzeniu przeciwnika do parteru! ”
Krystian Stein

© 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone | Wdrożenie 13design