Samoobrona dla Kobiet

Zapraszam na treningi indywidualne oraz grupowe samoobrony dla Kobiet, dzisiejsze czasy wymagają od kobiet coraz więcej, kobiety muszą stać się samodzielne, a co za tym idzie napotykają sporo zagrożeń czy to na mieście, w pracy czy ulicy. Często słyszymy o różnych gwałtach, pobiciach, rabunkach. Jak się przed tym obronić i przygotować? Najlepszym sposobem jest nauczenie się sztuk walki, dają one nie tylko pewność siebie, oraz możliwość obronienia siebie samej w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia, ale również pozwalają rozładować stres życia codziennego, spalić zbędne kilogramy oraz zbudować piękną sportową sylwetkę. Sporty walki to nie tylko walka ale również ćwiczenia rozgrzewające oraz wzmacniające mięsnie oraz rozciąganie mięśni dające większą mobilność i elastyczność ciała. Trenując sporty walki poczujesz się pewna siebie, odważna, ponadto spokojniejsza dzięki stresowi który rozładujesz na macie!

Treningi samoobrony dla kobiet pozwolą Ci również spędzić miło czas, poznać innych ludzi oraz wyrwać się z domu i zająć swoim hobby!

Nasz klub również daje możliwość wyjazdów na obozy, seminaria oraz wymiany i sparingi międzyklubowe. A każda zawodniczka dodatkowo raz na pół roku zostanie nominowana na wyższy stopień wtajemniczenia w Brazylijskim Jiu-Jitsu po przez przyznanie belek oraz pasów.

Nie czekaj i już dziś zapisz się na zajęcia samoobrony dla Kobiet! W ofercie posiadam treningi indywidualne na które możesz przyjść sama lub z koleżanką ( koszt treningu indywidualnego to 80zł za h, lub 100zł za 1,5h ) lub treningi grupowe które odbywają się w każdy poniedziałek o godzinie 17.00, koszt treningu grupowego to zaledwie 20zł!

Masz pytania? Zapraszam do kontaktu pod nr 692233566!

© 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone | Wdrożenie 13design