Masz pytania?kontakt@krystianstein.pl
Ubezpieczenie życia

Ubezpieczenie na życie to nic innego jak polisa ubezpieczeniowa zabezpieczająca nas jak i naszą rodzinę pod względem finansowym w sytuacji nieszczęśliwego wypadku, choroby czy niezdolności do pracy.

Zakres ubezpieczenia to m.in. ubezpieczenie od śmierci ( zapewnia naszą rodzinę od problemów finansowych po naszej śmierci! ), ubezpieczenie od uszczerbku na zdrowiu ( odszkodowanie za każdy % uszczerbku na zdrowiu ), odszkodowanie w sytuacji niezdolności do pracy w skutek nieszczęśliwego wypadku, choroby (Poważne zachorowanie – rozszerzone), leczenia szpitalnego ( refundacja kosztów zakupu sprzętu ortopedycznego NW, refundacja kosztów leczenia NW, pobyt w szpitalu oraz na OIOM, itp) ubezpieczenie od śmierci rodzica, Assistance medyczny ( m.in. Sprzęt rehabilitacyjny, Wizyta lekarza, Wizyta pielęgniarki, Wizyta lekarza pediatry, Transport medyczny, Dostawa leków )

Nie zastanawiaj się i zabezpiecz siebie i swoją rodzinę od nieszczęśliwego wypadku już dziś! Napisz a podeślę ofertę ubezpieczenia!

Napisz do mnie poprzez formularz a do 24h odpiszę lub oddzwonię z najlepszą ofertą ubezpieczenia

© 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone | Wdrożenie 13design