Masz pytania?kontakt@krystianstein.pl
Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenie komunikacyjne to nic innego jak ubezpieczenia OC, AC, NNW oraz Assistance. W Polskim prawie każdy posiadacz pojazdu mechanicznego – czy to samochodu osobowego czy dostawczego zobowiązany jest posiadać minimum ubezpieczenie OC tego pojazdu. W przeciwnym wypadku narażony jest na wysokie kary za brak OC  z Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego oraz na problemy w razie ewentualnej kolizji.

Jeżeli szukasz dobrego i taniego ubezpieczenia na swój samochód spełniającego wszystkie twoje oczekiwania, to zapraszam do kontaktu poprzez poniższy formularz.

Jestem Multi agentem Ubezpieczeniowym i posiadam 12 towarzystw Ubezpieczeniowych. Znajdę oraz wyliczę Ci najlepszą składkę za ubezpieczenie które będzie w pełni dopasowane do twoich potrzeb.

U mnie masz możliwość ubezpieczenia obowiązkowego OC, ubezpieczenia dobrowolnego AutoCasco zabezpieczającego twój samochód przed kradzieżą, zniszczeniem, pożarem czy wandalizmem, ubezpieczenie szyb twojego auta, Assistance w Polsce lub Europie a nawet NNW od nieszczęśliwych wypadków!

Napisz do mnie poprzez formularz a do 24h odpiszę lub oddzwonię z najlepszą ofertą ubezpieczenia

© 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone | Wdrożenie 13design