UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

W życiu spotykają nas różne sytuacje, choroby, wypadki, a nawet śmierć! Nikt z nas przecież nie chce zostawić rodziny z problemami finansowymi po naszej śmierci ani nie chce doprowadzić się do bankructwa poprzez pokrywanie kosztów leczenia po nieszczęśliwym wypadku! Jak się zatem przed tym zabezpieczyć? Jednym z sposobów jest polisa na życie, pozwala ona zabezpieczyć się od nieszczęśliwego wypadku! Co nam tak na prawdę daje polisa na życie?

Ubezpieczenie na życie pozwala zabezpieczyć siebie oraz rodzinę od problemów finansowych!

Polisę na życie możemy wykupić dla singla, pary, rodziny jak i rodzica z dzieckiem! Wysokość miesięcznej składki zazwyczaj jest symboliczna a ponadto zabezpiecza w szerokim zakresie. Przed czym więc nas zabezpiecza taka polisa?

Pierwszym elementem jest zabezpieczenie rodziny finansowo po naszej śmierci. Tak aby nie zostawić ich z długami i problemami. I mamy tutaj takie elementy jak śmierć w wypadku komunikacyjnym, wypadku w pracy, śmierć w przypadku nieszczęśliwego wypadku,  w wypadku zawału serca czy udaru mózgu, oraz ogólnie pojętą śmierć. Przy każdym z tych przypadków nasza rodzina otrzyma odpowiednią sumę pieniędzy w zależności od wysokości opłacanej przez nas składki. Pozwoli to zabezpieczyć ich przed ewentualnymi problemami finansowymi po naszej śmierci.

Kolejny element przed którym zabezpiecza nas taka polisa to uszczerbek na zdrowiu, trwały uszczerbek na zdrowiu a nawet niezdolność do pracy. w każdej tej sytuacji za każdy 1 % uszczerbku otrzymujemy konkretną sumę pieniędzy. A przy niezdolności do pracy suma ta jest wypłacana jednorazowo i może wynosić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych co pozwoli nam spokojnie ułożyć życie i na nowo wszystko zacząć.

Kolejny element to poważne zachorowanie gdzie możemy dostać nawet kilka tysięcy złotych co zabezpiecza nasze finanse podczas choroby.

Wszelkiego rodzaju leczenie szpitalne i pobyt w szpitalu wyklucza nas z pracy zawodowej co może odbić się na naszych finansach a ponadto koszt zakupu np przedmiotów ortopedycznych może okazać się nie osiągalne finansowo. Posiadając polisę na życie zabezpieczamy się przed tym i za tego typu pobyt w szpitalu czy na zakup przedmiotów ortopedycznych otrzymujemy odpowiednią sumę pieniędzy która pozwoli nam przetrwać finansowo ciężkie czasy choroby.

Przy tego typu ubezpieczeniach zabezpieczeni finansowo jesteśmy również w sytuacji śmierci rodziców.

Ciekawym rozwiązaniem jest również Assistance medyczny który pokrywa koszty sprzętu rehabilitacyjnego, wizyty lekarza, pielęgniarki, dostawy leków, transportu medycznego,

Warto więc zastanowić się nad tego typu polisą ubezpieczeniową która zabezpiecza nas jak i naszą rodzinę w sytuacji śmierci, choroby czy uszczerbku na zdrowiu! Pozwala przetrwać finansowo ten zły czas oraz pozwala finansowo zakupić wszelkiego rodzaju sprzęt ortopedyczny!

 

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE DAJE MOŻLIWOŚĆ ZABEZPIECZENIA SIEBIE ORAZ RODZINY W SYTUACJI CIĘŻKIEJ CHOROBY, USZCZERBKU NA ZDROWIU ORAZ W PRZYPADKU ŚMIERCI SIEBIE LUB RODZICÓW!

© 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone | Wdrożenie 13design