UBEZPIECZENIE ROWEROWE

Ubezpieczenie rowerowe to nic innego jak ubezpieczenie rowerzysty! Na dzień dzisiejszy rowery stają się coraz bardziej popularne w dużych miastach biorąc pod uwagę natężenie ruchu i korki, rower daje możliwość szybkiego przedostania się do centrum miasta! Co więc daje takie ubezpieczenie?

pierwszą z opcji jest ubezpieczenie NNW od nieszczęśliwych wypadków, składka taka wynosi kilkadziesiąt złotych na cały rok a daje nam możliwość ubezpieczenia się na terytorium kraju a nawet całego świata, a suma ubezpieczenia może wynosić od 5 do nawet 100 tysięcy złotych! Jeżeli więc jadąc rowerem złamiesz sobie np. nogę, rękę czy kostkę lub doznasz innych obrażeń ciała otrzymasz odszkodowanie które będziesz mógł przegnać na leczenie, rehabilitację czy inny cel!

Kolejna ciekawa opcja to Ubezpieczenie OC, daje ono gwarancję pokrycia kosztów wyrządzonych przez Ciebie innym osobom. Jeżeli więc jadąc rowerem zahaczysz komuś samochód, uszkodzisz lusterko czy spadniesz na pieszego powodując uszkodzenie jego ciała możesz narazić się na spore koszty. Mając ubezpieczenie OC pokryje ono tego typu zdążenia a za szkody zapłaci ubezpieczyciel. OC dla rowerzysty jest bardzo tanie i zaczyna się od kilku złotych na rok a daje możliwość zabezpieczenia się na kwoty od 10 do nawet 200 tysięcy złotych!!!

Ubezpieczenie bagażu! Często spotykam się z sytuacją gdy pracownik biurowy udaje się do pracy czy na studia wraz z swoim laptopem na rowerze. W sytuacji gdy dojdzie do wypadku, pozornie niegroźnego przewrócenia roweru czy nawet jego kradzieży, tego typu bagaż nie raz bardzo drogi ulega zniszczeniu. Zabezpiecza nas przed taką sytuacja ubezpieczenie bagażu którego składka roczna wynosi zaledwie kilkadziesiąt złotych na rok a daje możliwość zabezpieczenia bagażu na kwoty od 250zł nawet do 10 tysięcy złotych! A więc w sytuacji zniszczenia bagażu dostaniemy odszkodowanie na zakup nowego!

Casco! Tak jak w samochodach AutoCasco tak samo w rowerach Casco daje nam możliwość ubezpieczenia naszego roweru od kradzieży czy zniszczenia! Nie raz wartość roweru przekracza kilkadziesiąt tysięcy złotych a kradzież takiego sprzętu jest prosta i szybka. Warto więc zabezpieczyć się i wykupić takie ubezpieczenie a w sytuacji kradzieży czy zniszczenia dostaniemy odszkodowanie na zakup nowego!

Jeździsz dużo na rowerze? Nie zastanawiaj się tylko ubezpiecz siebie i swój rower!

Ubezpieczenie na rower możesz wyliczyć sobie sam poprzez stronę internetową gdzie sam wprowadzasz parametry polisy i decydujesz co i w jakich kwotach chcesz ubezpieczyć! Przejdź do strony i przekonaj się jak w prosty sposób ubezpieczyć siebie oraz swój rower!

https://cuk.pl/gocuk/rowerowy#token=2d6f07f986a8712f223e

 

SAM MOŻESZ UBEZPIECZYĆ SWÓJ ROWER W PROSTY I SZYBKI SPOSÓB! ”
KRYSTIAN STEIN

Dodaj komentarz

© 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone | Wdrożenie 13design