UBEZPIECZENIA MAJĄTKOWE

Ubezpieczenie majątkowe to nic innego jak zabezpieczenie swojego majątku w postaci Domu czy Mieszkania oraz wszystkich rzeczy które się w nim znajdują od wszelkiego rodzaju ryzyk! Pożar, powódź, rabunek, wandalizm, czy nawet przepięcia to jedynie niektóre ryzyka przed którymi jesteś w stanie się zabezpieczyć! Nie czekaj aż cały dorobek twojego życia zniknie poprzez jedno z w/w ryzyk! Zadbaj już dziś aby w takiej sytuacji mieć pieniądze na odbudowę domu, czy zakup nowego sprzętu po rabunku!

W ubezpieczeniach majątkowych możesz ubezpieczyć mury swojego domu czy mieszkania, elementy stałe takie jak grzejniki, kominki, klimatyzację, wentylację, wszelkiego rodzaju instalacje w tym instalacje elektryczne, umywalki, wanny, brodziki, podłogi drzwi czy futryny.A wszystko to możemy ubezpieczyć od kradzieży, ognia i innych zdarzeń losowych. A to jedynie niektóre z elementów które objęte są takim ubezpieczeniem.

Ponadto możesz ubezpieczyć od kradzieży, ognia oraz innych zdarzeń losowych swoje ruchomości jakimi są m.in. meble, sprzęt AGD I RTV, urządzenia muzyczne, odzież, biżuteria, antyki, sprzęt sportowy a nawet dokumenty!

Myśląc nad ubezpieczeniem swojego majątku należy również wziąć pod uwagę ubezpieczenie garażu czy budynku gospodarczego od ognia i innych zdarzeń losowych. Bo gdzie jak nie w garażu czy pomieszczeniu gospodarczym wykonujemy wszystkiego rodzaju naprawy i trzymamy towary łatwo palne!

Jednym z ważnych elementów ubezpieczeń majątkowych jest również OC w życiu prywatnym!

Nie czekaj i już dziś zabezpiecz swój majątek przed jego utratą czy zniszczeniem!

Ubezpieczenie majątku powoduje iż nie musimy się już martwić iż cały nasz dorobek zniknie z dnia na dzień a my zostaniemy bez niczego! Pozwala nam spać spokojnie nie martwiąc się podczas burzy czy przechodzących strajków obok domu!

„ZABEZPIECZ SWÓJ MAJĄTEK ŻYCIA PRZED UTRATĄ CZY ZNISZCZENIEM!”
Krystian Stein

© 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone | Wdrożenie 13design