KREDYTY I POŻYCZKI

Potrzebujesz finansowania na zakup nowego samochodu, remont mieszkania czy na pokrycie bieżących kosztów? Zapraszam do mojego biura w Radlinie na ul. Rybnickiej 68 gdzie wyliczę dla Ciebie najtańszą i najkorzystniejszą opcję kredytowania. W ofercie posiadam 6 najpopularniejszych banków dzięki czemu w szybki sposób jestem w stanie porównać ich ofertę i wybrać najkorzystniejszą dla Ciebie!

Przyjedź i sprawdź swoją zdolność kredytową w 15 minut! Na miejscu wprowadzę wniosek kredytowy do systemu a już w 15 minut otrzymasz informację zwrotną dotyczącą twojej zdolności kredytowej.

Możliwość kredytowania 100% wartości poprzez kredyt gotówkowy lub kredyt gotówkowy na cel zakupu samochodu! W ofercie posiadam również kredyty samochodowe!

Dla osób o słabej zdolności kredytowej mam również pożyczki poza bankowe które co prawda trochę droższe od kredytów bankowych ale dające większe możliwości uzyskania finansowania czy to na umowę o dzieło, czy też przy krótkim okresie zatrudniania lub niskim dochodzie!

Potrzebujesz finansowania? Przyjedź a w 15 minut sprawdzę twoją zdolność kredytową!

Już nie musisz jeździć po 6 oddziałach banków i w każdym wprowadzać wniosek na nowo! U mnie wszystko załatwisz w jednym miejscu, sprawdzenie zdolności kredytowej, na podstawie zdolności znalezienie najkorzystniejszej oferty oraz uruchomienie kredytu! A jeżeli twoje dochody nie pozwalają na uruchomienie kredytu bankowego mamy jeszcze możliwość produktów poza bankowych!

„6 BANKÓW I 30 FIRM POZABANKOWYCH W JEDYM MIEJSCU!
Krystian Stein

© 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone | Wdrożenie 13design